اخبار > جلسه هماهنگی برنامه های هفته دندانپزشکی و سلامت در دهدشت برگزار شد+عکس


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هماهنگی برنامه های هفته دندانپزشکی و سلامت در دهدشت برگزار شد+عکس

جلسه هماهنگی برگزاری هرچه مطلوبتر برنامه های هفته دندانپزشکی و هفته سلامت  با حضور مدیر و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در ستاد این شبکه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه؛ در راستای اجرای هرچه مطلوبتر و گسترده تر برنامه های هفته های دندانپزشکی و سلامت که به ترتیب در فاصله های زمانی 23 لغایت 29 فروردین ماه و نیز یکم تا هفتم اردیبهشت ماه سالجاری برگزار خواهند شد، کارشناسان و مسئولین واحدهای بهداشتی ستادی در جلسه به بررسی راهکارهای مختلف در این زمینه پرداختند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت و لزوم ارتقاء کمی و کیفی ابعاد مختلف برنامه های پیش بینی شده، افزود: ضروری است کارشناسان واحدهای مختلف ستادی با همکاری و تعامل با همدیگر و سایر ادارات سطح شهر نسبت به پررنگ برگزار کردن این برنامه ها اقدامات لازم را انجام دهند.

کوروش داوری خاطرنشان کرد: در این راستا عزم جدی مدیریت شبکه بر پشتیبانی همه جانبه از برنامه های کارشناسی شده خواهد بود و از هیچ کوششی در راه رسیدن به اهداف تعیین شده در این زمینه دریغ نخواهد شد.5-9 


 


١٠:٣١ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٢٦٥    /    تعداد نمایش : ٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: