اخبار > نشست صمیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با نماینده شورای بهورزی شهرستان برگزار شد+عکس


  چاپ        ارسال به دوست

شهرستان کهگیلویه؛

نشست صمیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با نماینده شورای بهورزی شهرستان برگزار شد+عکس

در راستای تجلیل از بهورزان عزیز و ایثارگر، نشست صمیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با نماینده شورای بهورزی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه؛ دکتر کورش داوری در این نشست تصریح کرد: بهورزان پیشگامان عرصه سلامت هستند که در واقع  به عنوان سربازان خط مقدم به ارائه آموزش های لازم در راستای کنترل و پیشگیری از انواع بیماری های واگیر و غیر واگیر پرداخته و بدون هیچگونه چشم داشتی بهترین دوران عمر خویش را در دور افتاده ترین مناطق و روستاهای این شهرستان صرف امر خطیر سلامتی همنوعان خود می کنند.

وی اذعان داشت: در این دیدار مقرر شد؛ اعضای شورای بهورزی شهرستان کهگیلویه با حضور در ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خصوص پرداخت اضافه کار و کارانه بهورزان مشارکت داشته و به تناسب اعتبار اختصاص داده شده و به نسبت پراکندگی جمعیت، محتوای کاری، سابقه کار و مجموعه ای از پارامترهای شغلی مزایای غیر مستمر بهورزان عزیز بویژه اضافه کار آنها پرداخت شود.

بر پایه این خبر؛ در راستای تجلیل از بهورزان عزیز و ایثارگر و پیرو جلسات قبلی شورای بهورزی شهرستان کهگیلویه با مدیریت شبکه نشست صمیمی نماینده شورای بهورزی با این مدیریت در دهدشت برگزار شد.142-9


 


١١:٢٩ - پنج شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٩٦٤    /    تعداد نمایش : ١٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: