اخبار > سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه با امام جمعه دهدشت دیدار کرد


  چاپ        ارسال به دوست

شهرستان کهگیلویه؛

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه با امام جمعه دهدشت دیدار کرد

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه با همراهی معاون امور بهداشتی این شبکه و جمعی از کارشناسان ستادی با امام جمعه دهدشت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از همکاری دفتر امام جمعه محترم دهدشت با حوزه سلامت شهرستان تاکید کرد: ارتقاء دانش بهداشتی مردم و عادت به اجرای موازین بهداشتی، افراد و خانواده ها را به صورت وسیعترین گروه مجریان بهداشت درآورده است.

دکتر کورش داوری افزود: برای توسعه بهداشت باید موجباتی فراهم آید تا با مشارکت فعال اقشار جامعه، آگاهی اجتماعی و اعتماد به نفس و تغییر رفتار در جامعه تبلور یابد و از جمله مکان هایی که جهت ترویج فرهنگ سلامتی در بین عموم می‌تواند موثر واقع شود مصلاها و تریبون مقدس نماز جمعه است.

وی ادامه داد: در طی چند دهه اخیر علیرغم پیشرفت های بسیار در امور تشخیصی و درمانی، بیماری های غیر واگیر از جمله بیماری های قلبی عروقی، دیابت، سرطان ها و بیماری های تنفسی توسعه روز افزونی داشته است، بنابراین برای پیشگیری و کنترل این بیماری ها باید از نظام مراقبت های اولیه بهداشتی بهره برد.

بر پایه این گزارش؛ در ادامه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه به ارائه گزارش عملکردی در حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی پرداخت و امام جمعه دهدشت نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صورت گرفته در این حوزه نکات لازم را ایراد نمود./9


١١:٣٤ - دوشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٢٨٢    /    تعداد نمایش : ٢٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: