اخبار > کارگاه آموزشی شناخت انواع مواد مخدر و آسیب های اعتیاد در دهدشت برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

شهرستان کهگیلویه؛

کارگاه آموزشی شناخت انواع مواد مخدر و آسیب های اعتیاد در دهدشت برگزار شد

کارگاه آموزشی شناخت انواع مواد مخدر و آسیب های اعتیاد به همت مدیریت دارو و غذای شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه، ویژه مسئولین ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ در این کارگاه که در راستای مصوبات شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر برگزار شده بود، مسئول واحد دارو و غذای شبکه بهداشت  درمان کهگیلویه توضیحاتی پیرامون انواع مواد مخدر، منشا آنها و آسیب های مربوطه پرداخت.

دکتر سمیه شریف زاده اعتیاد به مواد مخدر را از مهمترین آسیب های اجتماعی کشور و استان برشمرد و گفت: مهمترین علت ابتلای افراد به اعتیاد، نداشتن آگاهی کافی در این زمینه است، لذا با ارتقاء سطح آگاهی و آموزش در زمینه شناخت آسیب های مصرف مواد مخدر می توان به پیشگیری از ابتلا به این آسیب اجتماعی کمک نمود.

دکتر شریف زاده تاکید کرد: طی مصوبه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سعی کردیم این آموزش را از مسئولین متولی امر مبارزه با این آسیب اجتماعی شروع کنیم.

بر پایه این گزارش؛ هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی مسئولین شهرستان کهگیلویه با شکل و نوع مواد مخدر، نحوه استعمال و عوارض و آسیب آنها جهت آگاهی بیشتر و کمک در امر پیشگیری و برنامه های مبارزه با اعتیاد عنوان شد.9-15-142

خبر:آرمان شفایی


١٠:٤٣ - شنبه ٣ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤٤٠    /    تعداد نمایش : ٢٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: